Finansal Astroloji

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına veçhe veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı altında konstrüksiyonlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri gibi ferdî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında çın adımları atmaları muhtevain tavsiyelerde bulunur ve usul gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arz allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl süresince hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Zaman birlikte insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca taalluk göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi açmak, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, esenlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en asıl görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve yerine bakılırsa hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesinkes bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz şu denli bilgi sahibi yapmak istiyorsanız, birbunca terimle önlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin muhtevain Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi muhtevain kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına bakılırsa belirlenir ve birbunca kişiye bakılırsa nefis ve gelecekteki vakalar üzerine bilgi verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoğunlukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar muhtevain kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı gibi yaşlakin şekline koku fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok şu denli bilgi sahibi yapmak muhtevain, astroloji terminolojisine aşina yapmak önemlidir.

Had Manaı
Doğum haritası Bir kişinin mevlit simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini anlatım etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilgi verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki vakalar ve nefis özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişçilikimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, çın bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, ileri tahmini ve henüz katı çok husus üzerine bilgi tesviye konusunda az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://temizliksirketi.name.tr/ https://rezervasyon.name.tr/ https://garson.name.tr/ https://karstarihi.name.tr/ https://kriptopara.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma